Diyet Listesi ve Egzersiz Spor Hareketleri

Anasayfa » Blog » Diyet Listesi ve Egzersiz Spor Hareketleri

DİYET

Türkiye’de ve dünyada obezite kilo problemi aldı başını gidiyor. Bunun için her kesim değişik yöntemler uyguluyor ama uzmanlara göre en iyi yöntemlerin başında gelen diyet listesi yöntemi kişiye uygun hazırlanır. Kilo ve boy endeksine göre kişinin ne kadar fazlası olduğu hesaplanır. Sonra kişiye en uygun diyet programı seçilir. Bu diyet listeleri ile kısa sürede kilo vermesi amaçlanır.

SPOR HAREKETLERİ

İkinci en iyi yöntem olan egzersiz hareketleri kısa sürede vücudun yağ yakım oranını belirler ilk başlarda. Sonra vücudu kilo vermeye hazırlar bir süre sonra spor hareketleri ile vücut hızlı bir şekilde kilo vererek zayıflamaya başlar. Egzersiz hareketleri ile günde 2lt kadar su içmenizi tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte kısa sürede kilo verip sağlığınıza iyi yönde etkilieyecektir.

Ayırca kişilere yeşil çay tüketimini şiddetle öneriyoruz. Eğer bunu düzenli bir şekilde yaparlarsa bağırsak sindirim düzeni artar ve kişilerde idrar sorunu %50 azalır. Unutmayın sağlıklı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız kesinlikle herşeyden önce iradeniz olmak zorundadır. Uygun diyet listesi bulunacak egzersiz hareketleri ile desteklenecek kısa sürede kilo verilecek.

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

FACEBOOK YORUMLAR

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

TARİF KATEGORİLERİ

Tarif Kategorilerimiz

Loading...